Saturday, March 18, 2017

Järvamaa liikumissarja 10. hooaeg

Sellel aastal toimub juba 10s "Liikumist ja sportimist harrastav Järvamaa" hooaeg. Kahjuks avastasin sarja alles eelmisel aastal, seega saan osa võtta ainult kahest. Ja praegune jääb viimaseks. Enne eelmist aastast oli põhirõhk jooksmisel aga pärast suve... On olnud raske aeg.

Igatahes, praeguseks on toimunud juba kolm etappi.

Viimane hooaeg sai stardipaugu 28.01 37nda Tammsaare matkaga Järva-Madisel. Käesolev talv on olnud täiesti minu maitse järgi aga see tegi võimatuks matkamise üle Kodru raba ning liiguti mööda maanteed. Õnneks ei olnud tee väga libe ja 6 kilomeetrit möödusid kiiresti. Seekord sõitsin kohale natuke suurema seltskonnaga, venna pere ja vennanaise töökaaslased. Sõbranna, kes eelmine aasta minuga ühines jääb sellel aastal kahjuks kõrvale.

19.02 toimus admiral Pitka 11. rahvamatk. Matka pikkuseks on märgitud 21 kilomeetrit. No common. Jõudsin lõppu ja ei olnud 20 täis, tegin siis paar tiiru parklas. Aga rada oli võrreldes eelmise aastaga imeline. Siis oli täielik liuväli, nüüd sai normaalselt liikuda. Vihma küll sadas, tossud said  märjaks ning suutsin kaks suur villi saada aga see selleks. Oi, kuidas ma vihkan hernesuppi. Jätsin seekord pärast paari lusikatäit söömata.

25.02 oli liikumissarjale lisaks presidendi matk, mis kulges mööda Aegviidu-Jäneda kergliiklusteed . Seal käisime oma klubi vanemate liikmetega. 7 km, mõnus rada. Jändedal olid koogikohvikud :D

12.03 oli siis matk Koeru terviserajal. Esialgu oli planeeritud suusamatk (jummal tänatud selle talve eest) aga saime niisama kõndida. See on rada, kus koolis olles sain krossijookse võita ;)

Hetkel on minu trenn nädalas 3 ujumist ja 3 jooksu (+ aeg-ajalt siseratas). Iga päev üke. Eelmisel laupäeval andis põlv endast jälle märku, see nädal ei ole jooksma jõudnud. Täna siis selgub, kas oli jälle fantoom või mitte.

No comments:

Post a Comment